Vlastnosti

Společnost Kinský dal Borgo a.s. byla založena v roce 2004 spojením dvou společností, jež byly založeny dvěma syny Norberta Kinského - Giovannim a Pio Kinskými dal Borgo – aby sjednotili rodinný majetek restituovaný v roce 1992. Od té doby společnost obstarává vše, co jí bylo po pádu komunistického režimu státem navráceno. Od založení společnosti se rodinný obchod neustále rozrůstá a nabízí širokou škálu produktů a služeb zahrnující lesnictví, dřevařství, truhlářství, myslivost, dále zajištění svatebních obřadů a hostin a jiných, např. firemních akcí. V roce 1995 byla založena i pila s úmyslem získat nového koncového zákazníka a dodat tak přidanou hodnotu našemu dřevu. Tato investice se ukázala jako velmi dobrá a dnes je pila jedním z nejúspěšnějších sektorů naší společnosti.

Od samého počátku bylo oběma zakladatelům společnosti jasné, že zajištění chodu celé firmy bude znamenat cestu plnou výzev a příležitostí. Současné portfolio zahrnuje přes 8.000 ha lesů, asi 360 ha zemědělské půdy, 575 ha vodních ploch, zámek Karlovu Korunu a hrad Kost, pískovny a další budovy. Toto vše pochází z rodinného dědictví, které bylo hluboce zakořeněno do této země po celá staletí a přispělo tak k prohloubení smyslu a odpovědnosti k této zemi a jejím obyvatelům. Jedním z hlavních principů společnosti Kinský dal Borgo a.s. je podpořit lokální rozvoj ekonomiky všude tam, kde je to možné. Jsme pyšní na spolupráci s místními obyvateli a ještě více na úspěch, který může nabídnout další příležitosti regionálním podnikatelům. Současně se zaměřujeme na zajištění nejvyšší kvality produktů a služeb pro naše zákazníky, vycházejíce z historické tradice a mnohaletých obchodních zkušeností.
Naším cílem je plynule zajišťovat produkty a služby, které nabízíme, a tím České republice předkládat náš rodinný odkaz.
Těšíme se, že k nám zavítáte a budete spokojeni, ať už jako naši hosté či obchodní partneři.

Top